MAGNAT Passion
MAGNAT Passion
MAGNAT Passion

Fuksja – 3 oryginalne pomysły na aranżację kuchni

Aranżacja kuchni w kolorze fuksji to zdecydowanie niebanalny i odważny krok. Fuksja jest barwą szalenie intensywną, dramatyczną, bardzo kobiecą i zdecydowanie przykuwa wzrok. Fuksja jest również warta ryzyka, ponieważ efekty użycia jej w przestrzeni mogą być naprawdę spektakularne. Zobacz, jak stworzyć piękną fuksjową kuchnię.

Kolorowa kuchnia

Swój intensywny pigment fuksja zawdzięcza przepięknym kwiatom. Stanowi wysmakowane połączenie purpury, różu i fioletu, a zmieniające się proporcje tych barw pozwalają uzyskać szeroką gamę odcieni, od jasnych po ciemne. Jeśli chcesz zacząć delikatniej, wykorzystując jej jaśniejsze oblicze pomaluj ściany w swojej kuchni farbą MP36 Kieliszek Szampana od MAGNAT PASSION. Ta subtelna odsłona fuksji jest świetnym tłem dla innych barw. Kolor fuksjowy swobodnie możesz łączyć z żółcią, złotem, pomarańczą, lazurem, granatem, kobaltem, zimnym fioletem, szmaragdem, miętą czy zielonym groszkiem.


Jeżeli lubisz mocne kontrasty, zdecyduj się na detale w kolorze żółtym, który na kole barw stoi dokładnie naprzeciwko fioletu, jednej ze składowych barw fuksji. To ciekawe zestawienie uzupełnij bielą, ciepłymi odcieniami drewna oraz soczystą zielenią żywych roślin.

Fuksja + szary – idealny duet

Ultranowoczesne zestawienie kolorystyczne uzyskasz łącząc fuksję z szarością. Barwa szara lekko obniży temperaturę gorącej fuksji i we wnętrzu zapanuje przyjemny nastrój z nutą elegancji.


Do takiego duetu możesz wybrać również lekko zgaszony odcień fuksji, np. MP50 Poryw Namiętności z palety farb MAGNAT PASSION, który dobrze komponuje się z różnymi odcieniami szarości. Dzięki temu powstanie tajemnicza, harmonijna przestrzeń. Nie zapomnij o podstawowych składnikach szarości – bieli i czerni. Biało-czarne detale na szaro -fuksjowym tle będą wyglądały niezwykle efektownie.


Matową lateksową farbę MAGNAT PASSION polecamy nie tylko dlatego, że ma wyjątkowy odcień, ale przede wszystkim ze względu na jej miłą w dotyku powłokę, której nie ma żadna inna farba. Ponadto produkt ten ma wysoką odporność na plamy, zmywanie i szorowanie

Dodatki idealne do ścian w kolorze fuksji

Kuchenne ściany w kolorze fuksji otwierają przed tobą dwie drogi w kwestii doboru dodatków. Pierwsza prowadzi do wyposażenia utrzymanego w odważnych barwach i tym samym zachęca do stworzenia mocnej, teatralnej przestrzeni. Druga wręcz przeciwnie – proponuje neutralne kolory, jak biel, czerń, szarości i naturalne odcienie drewna, które ugaszą fuksjowy temperament i nie pozwolą jej na zdominowanie przestrzeni. Niezależnie od tego, którą aranżacyjną ścieżkę wybierzesz, do pomalowania ścian użyj farby MAGNAT PASSION w kolorze MP36 Kieliszek Szampana.

Kolor fuksjowy ma w sobie pierwiastek kobiecy, dlatego kuchnia w kolorze fuksji jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet. Zarówno tych delikatnych, jak i silnych, które wiedzą czego chcą od życia.

Zobacz więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 MAGNAT